دسته بندی ها

کلمات طلایی :

نرده استیل
تولید قطعات پیش ساخته

مراحل اجرای سقف وافل حاتم

حاتمی قالب وافل:
امروزه سقف های وافل با توجه به توجیه فنی و اقتصادی ، برتری ویژه ای را نسبت به دیگر سقف ها داشته و قالب های وافل عنصر اصلی و المان تعیین کننده در طراحی و اجرای سقف های وافل هستند . از این رو تجربه گرانقدر این شرکت در زمینه طراحی و اجرای سقف های وافل و درک عمیق از موانع و مشکلات اجرایی موجب گردید قالب وافل دکوراتیو حاتم در ابعاد متفاوت بصورت قالب وافل (دوطرفه و یکطرفه) را با موادپلیمری اصل بدون مواد بازیافتی با کیفیت بهتر ، بهینه ، هندسه متفاوت و زیبا ، کاربردی تر و سهولت در اجرا ، حمل ، چیدمان و انبارداری، تولید نماید و به برتری ویژه سقف های وافل بیافزاید.

قالب های دکوراتیو حاتم دارای شکل هندسی زیبا و نمای نقش برجسته و نمایان بتن و دارای برجستگی ها و انحناهای منحصر به فرد و زاویه بهینه بدنه قالب با رویکرد سازه ای و تلفیق معماری می باشد و دارای طراحی بسیار مستحکمی می باشد به گونه ای که قادر به تحمل چندین برابر بار طرح می باشد . همچنین در نوع مواد به کاررفته از نوعی پلیمر ترکیبی پیشرفته استفاده شده که در هر شرایط آب و هوایی کارآیی لازم را دارد .

واین قالب ها دارای هندسه ای مکعبی شکل و توخالی می باشد که با توجه به نیاز پروژه و الزامات طرح ، ابعاد مختلفی دارند و قابلیت یکطرفه و دوطرفه شدن را دارا می باشد.روش اول:

بعد از بافتن پوترها ( البته در صورت وجود) زیرسازی سقف با جک و یا اسکافلد پایه گذاری شده و تمام سقف وافل تخت کوبی می شود تا بر روی آن قالب های وافل چیده شوند و سپس آرماتوربندی آنها انجام می گیرد. تخته کوبی زیر قالب وافل مسلزم هزینه بالاییست و از این روش کمتر استفاده می گردد.

روش دوم:

این روش متداول ترین روش اجرای سقف وافل حاتم بنا است و روش اجرای آن مشابه سقف تیرچه یونولیت است و به شرح ذیل انجام می گردد:

قالب وافل,خرید و فروش قالب وافل,قالب سقف وافل


name عنوان آگهی : قالب وافل حاتم ,خرید و فروش قالب وافل
name نام آگهی دهنده :مهندس حاتمی
state موقعیت : ایران - تهران
tell شماره تماس : 02165341096
tellشماره همراه : 09123365235
address آدرس : شهریار، اندیشه، فاز ۴،بلوار گلهای شرقی، مجتمع تجاری اداری ارغوان طبقه ۴ اداری واحد ۲۶۹ و270
email ایمیل : email
date تاریخ ثبت : 1399‬ ‪آذر‬ ‪16‬
date تاریخ انقضا : 1399‬ ‪اسفند‬ ‪19‬‬
priceقالب وافل خرید و فروش قالب وافل قالب سقف وافل

آگهی های ویژه

آگهی های رایگان
برای دریافت اخرین قیمت وتخفیفات میلگرد به سایت اهن تخفیف مراجعه کنید. تولید قفس بلدرچین تولید و عرضه انواع مش در میلگرد و چشم های مختلف میلگرد...
آهن تخفیف  ،  تهران  ،  تلفن : 02155511555     تاریخ بروزرسانی : ‪1399‬/‪11/06
قالب پلی اتیلنی سقفی ، جهت سقف های دال بتنی به عنوان قالب موقت بکار رفته و مزایای بیشماری نسبت به سایر گزینه های قالب بندی و بلوک و یونولیت دارد. ...
شرکت ساحل اتحاد  ،  تهران  ،  تلفن : 02122077593     تاریخ بروزرسانی : ‪1399‬/‪10/27
سقف وافل نمونه مدرن از سقف هاي مشبك مي باشد. اين نوع قالب به دلیل سهولت در اجرا و اقتصادي بودن؛ با نگاهي مهندسي و اساس علمي به عنوان سيستمي بهينه ...
مهندس بنی هاشمی  ،  تهران  ،  تلفن : ٥-٨٨٨٨٩٩٧٣(٠٢١)     تاریخ بروزرسانی : ‪1398‬/‪04/23تمامی حقوق این وبسایت متعلق به نوسازگستر می باشد.
بهینه سازی و اجرا : کاریزما وب