دسته بندی ها

نرده استیل
کرکره برقی,شیشه سکوریت
تولید قطعات پیش ساخته
فروش مصالح ساختمانی

کارخانه شرکت شعله گستران غرب افروز تنها و اولین تولید کننده پروفیل رادیاتور قرنیزی و قطعات و اتصالات در ایران با مجوز تولید از سازمان استاندارد ملی کشور و سازمان صنایع و معادن و مرکز تحقیقات ایران
-اولین و تنها تولید کننده رادیاتور قرنیزی در ایران و خاورمیانه
-با بیش از 10 سال سابقه در امر تولید و خدمات پس از فروش گسترده در سراسر کشور

-تنها دارنده نرم افزار محاسباتی گرمایش قرنیزی کشور
-تنها دارنده پروانه بهره برداری از وزارت صنعت ، معدن و تجارت
-اولین تولید کننده رادیاتور قرنیزی در خاور میانه
-عضو انجمن صنعت تاسیسات ایران


نمایندگی رسمی در استان تهران و کل کشور


سیستم گرمایش از طریق قرنیز دیوار سیستمی است که سادگی و قابلیت کنترل سریع رادیاتورهای دیواری را با راحتی و پخش یکنواخت گرمای اتاق توسط سیستم گرمایش از کف در یک سیستم فراهم آورده و معایب هر دو سیستم را رفع کرده است.
: نحوه عملکردرادياتورهاي قرنيزي
- رادیاتور قرنیزی سیستمی نوصنعت تأسیسات گرمایشی محسوب می گردد که زیبایی قرنیزها، سادگی رادیاتورهای دیواری و پخش یکنواخت گرمای اتاق توسط سیستم گرمایش از کف را در یک سیستم فراهم آورده و در عین حال معایب سیستم های قبلی گرمایش را رفع کرده است.
- جنس آن از آلیاژ آلومینیومی اکسترودی با تکنولوژی مدرن پلیمری می باشد و اجازه می دهد گرما مثل رادیاتورهای دیواری سریع و مثل سیستم گرمایش از کف یکنواخت و از ارتفاع پایین در اتاق پخش شود.
- همچنین با حذف رادیاتورهای دیواری امکان ایجاد تنوع بیشتر در چیدمان منزل و دکوراسیون داخلی ونیز نصب بدون مانع پرده ها و استفاده بهینه از تمامی بخش های ساختمان را فراهم می آورد.
- گرمایش یک اتاق سرد تا رسیدن به دمای ایده آل با رادیاتور های دیواری حداقل ۱ساعت و در سیستم گرمایش از کف به بیش از ۹ ساعت ولی در رادیاتور های قرنیزی به علت توزیع یکنواخت دمایی، یک اتاق کاملا سرد، در مدت زمان کمتر از ۳۰دقیقه به حد مطلوب می رسد .
name عنوان آگهی : رادیاتور قرنیزی
name نام آگهی دهنده :فراز رستگار - علی رضایی
state موقعیت : ایران - تهران
tell شماره تماس : 09120577751-09128094676 خدمات پس از فروش 09208094676
tellشماره همراه : 09128094676
address آدرس : مدیریت فروش تهران:خ شریعتی. خ خواجه عبدالله . کوچه 13. ارژنگ شرقی
email ایمیل : email
price قیمت : تماس بگیرید
date تاریخ ثبت : 1396‬ ‪اسفند‬ ‪06‬
date تاریخ انقضا : 1397‬ ‪اسفند‬ ‪13‬‬
priceرادیاتور قرنیزی نصب رادیاتور قرنیزی فروش رادیاتور قرنیزی معایب رادیاتور قرنیزی مزایای رادیاتور قرنیزی

آگهی های رایگان
کارخانه شرکت شعله گستران غرب افروز تنها و اولین تولید کننده پروفیل رادیاتور قرنیزی و قطعات و اتصالات در ایران با مجوز تولید از سازمان استاندا...
فراز رستگار - علی رضایی  ،  تهران  ،  تلفن : 09120577751-09128094676 خدمات پس از فروش 09208094676     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪02/21تمامی حقوق این وبسایت متعلق به نوسازگستر می باشد.