دسته بندی ها

نرده استیل
تولید قطعات پیش ساخته


جستجو
سقف ایرانیت

سقف ایرانیت

پیشرفت روز افزونی که در عرصه علم و تکنولوژی رخ داده است موجب شده تا صنعت ساختمان سازی و عمران نیز از این قافله عقب نماند و با ساخت و تولید انواع پوشش های سقف، علاوه بر استحکام و مقاومت زیبایی و تنوع رنگ را نیز برای خانه هایتان به ارمغان می آورد. به طور کلی پوشش سقف یک پناهگاه برای ساختمان محسوب می شود که علاوه بر استحکام و ظرافت، یک هویت ویژه و منحصر به فردی به ساختمان می بخشد. به همین علت است که پوشش سقف به عنوان یکی از اصلی ترین و مهم ترین اجزای ساختمان محسوب می شود و لازم است با دید ویژه و تخصصی تری نسبت به طرح و اجرای آن نگاه کرد. امروزه انواع مختلفی از پوشش سقف با کیفیت و ویژگی های متفاوتی تولید و در پروژه های ساختمانی اجرا می شوند. ما در این مطلب بر آنیم تا شما را یکی از انواع آن، به نام پوشش سقف ایرانیت آشنا سازیم. چنانچه شما هم از آن دسته افرادی هستید که فکر می کنید سقف ایرانیت حسی جدید و ارزشی افزوده برای خانه هایتان به ارمغان می آورد حتماً حتماً مطلب ما را تا اتمام شدن آن مطالعه کنید. با ما همراه باشید.

پوشش سقف ایرانیت چیست؟


پوشش سقف ایرانیت به نوعی ورق و صفحه موجدار گفته می شود که از آن در جهت پوشش دادن سقف خانه ها یا دیوار محل مورد نظر استفاده می گردد. معمولاً یکی از مرسوم ترین مکان هایی که بیشترین استفاده را از پوشش سقف ایرانیت دارد کارخانه جات و انبارهای مختلف است. البته سقف پارکینگ ها نیز از نوع ایرانیت می باشد. مواد و متریال های سازنده این نوع سقف از نوع فایبرگلاس، الیاف شیشه با پلیمرهای دانه درشت و پشم شیشه است که این امر موجبات عایق بودن آن را از لحاظ صوتی فراهم می آورد. البته ناگفته نماند که مواد تقویت کننده نیز در تولید و اجرای آن نقش مهمی را ایفا می کند. درباره اهداف تولید و اجرای سقف ایرانیت گفتنی های بسیاری است. اما می توان هدف عهده آن را این گونه بیان نمود که این محصول به منظور ایجاد زیبایی و جذابیت هرچه تمام تر یک مکان از شهر یا هر نقطه ای که نیاز به زیبایی و بهتر دیده شدن دارد تلاش می کند. بنابراین از آن برای پوشش دادن سقف های داخلی یا خارجی ساختمان، فضای نگهداری از گیاهان و گلخانه ها، معابر شهری، مکان های صنعتی و مسکونی و حتی جدیداً نیز برای ساخت انواع کانکس ها نیز استفاده می شود.

معرفی برخی ویژگی های پوشش سقف ایرانیت


به طور کلی پوشش سقف ایرانیت از جمله پوشش های رایج و متداولی است که این روزها کاربردهای بی نظیری دارد. این محصول دارای ویژگی های بسیاری است که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:
  • سازگار بودن با انواع شرایط محیط زیست
  • مقرون به صرفه بودن از لحاظ اقتصادی
  • دارای وزن سبک و ایده آل
  • فاقد آزبست
  • دارای مقاومت و استحکام عالی و منحصر به فرد

نحوه اجرای سقف ایرانیت


یکی از عهده ترین سؤالاتی که این روزها ذهن بسیاری از مشتریان سقف ایرانیت را به خود مشغول کرده است این است که نحوه پیاده سازی و اجرای سقف ایرانیت به چه صورت می باشد؟
در پاسخ به این سؤال و نمونه های مشابه آن باید این گونه بگوییم که تمامی پیمانکاران ساختمانی و طراحان این محصول با هدف اجرای دقیق و زیبای سقف ایرانی این اطمینان را در تمامی مشتریان خود به وجود می آورند که نحوه اجرای سقف ایرانی از صفر تا صد با تمامی استانداردها، آیین نامه ها و مقررات محلی همراه است.

قیمت سقف شیروانی ایرانیت


جویا گشتن از قیمت سقف شیروانی ایرانیت یکی دیگر از عمده ترین سؤالاتی است که مشتریان خرید این نوع سقف می خواهند از آن مطلع شوند. از آنجایی که سقف شیروانی ایرانیت یکی از مناسب ترین و پرکاربردترین پوشش های سقفی محسوب می شود و از آن در اکثر مکان های مختلف استفاده می گردد. لذا عوامل و پارامترهای مختلفی می توانند مشخص نمودن قیمت آن، نقش تعیین کننده داشته باشند.
جستجو برای این واژه بدون نتیجه بودتمامی حقوق این وبسایت متعلق به نوسازگستر می باشد.
بهینه سازی و اجرا : کاریزما وب