دسته بندی ها

تولید قطعات پیش ساخته
نرده استیل


جستجو
کولر گازی کم مصرف

کولر گازی کم مصرف

با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی در زمینه های مختلف صنعت ساختمان،سیستم های خنک کننده و گرمایشی ساختمان ها از این جریان مستثنا نیست. امروزه برای مقابله با گرمای شدید تابستان از روش ها و دستگاه های مختلفی استفاده میگردد از قبیل هواساز ها ایر واشر ها ، کولر گازی و .... یکی از سیستم های خنک کننده پر طرفدار و با توان بازده ای بالا استفاده از کولر گازی های کم مصرف میباشد. کولرگازی چند سالی است که وارد بازار شده است که این سیستم خنک کننده ویژگی ها و قابلیت های زیادی دارد. کولرگازی هوای گرم خانه را می گیرد و آن را خنک می کند کولرگازی هیچگونه رطوبتی ندارد و صداهای بیرون را به داخل خانه منتقل نمی کند.
بیشترین دغدغه مشتریان مصرف زیاد برق کولرگازی است که همین منجر به تولید کولرگازی های کم مصرف شده است اولین اولویت خرید کولرگازی میزان مصرف انرژی آن است زیرا کولرهای گازی پر مصرف هزینه زیادی را در بر خواهد داشت. یکی از راههای کاهش مصرف برق کولرگازی تنظیم دمای مناسب است این کولر به دلیل پیشرفت روزبه روز در حال تغیر است در این کولرها با توجه به قطعاتی که در آنها به کار رفته است پر فروش تر از کولرهای دیگر می باشند کولرگازی از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده است
کولر گازی ها دو نوع مختلف دارد که بر اساس کاربرد و منطقه متفاوت میباشد
# کولر گازی پنجره ای: که در این نوع کولر گازی پرتاپ باد بسیار شدید بوده و باتوجه به ابعاد و سنگینی زیاد امکان جابجایی وجود ندارد.
# کولر گازی پنل دار : این نوع کولر گازی از دو بخش داخلی و بیرونی تشکیل شده است که پنل در داخل خانه نصب و موتور سیستم خنک کننده در بیرون نصب میشود.در این نوع کولر گازی امکان جابجایی پنل وجود دارد.
کولر گازی ارزان

یکی از مواردی که باید در خرید کولر گازی به آن توجه داشته باشید متراژ جایی است که میخواهیم کولر را نصب کنیم . این مورد میتواند در مصرف برق تاثیر بسزایی بگذارد.
اگر شما هم جزو فروشندگان و پیمانکاران حوزه کولر گازی میباشید میتوانید محصولات و خدمات خود را ثبت نمایید.

جستجو برای این واژه بدون نتیجه بودتمامی حقوق این وبسایت متعلق به نوسازگستر می باشد.
بهینه سازی و اجرا : کاریزما وب