دسته بندی ها

نرده استیل
تولید قطعات پیش ساخته


جستجو
پرده هوا

پرده هوا

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری در بسیاری از مکان های عمومی و پر تردد و حتی بسیاری از منازل به منظور ایجاد یک هوای کاملا فشرده و کنترل شده و هم چنین به منظور ایجاد یک فضای کاملا تمیز و سالم و عاری از هر گونه حشرات مضر و مزاحم، از دستگاه با کیفیتی استفاده می شود که بتواند یک هوای مطبوع و لذت بخش را برای ساعاتی طولانی ایجاد نماید. پرده هوا به سبب قابلیت ها و توانایی هایی که دارد به راحتی توانسته است که جایگاه ویژه ای در بازار فروش محصولات خانگی پیدا کرده و نیاز های تمامی مشتریان خود را برآورده سازد.

پرده هوا چیست؟


برای معرفی پرده هوا باید این گونه بیان کرد که پرده هوا یک سیستم مجهز و قدرتمندی است که به منظور تهویه ی هوا از آن استفاده می شود و به سبب کارایی های بالایی که در ایجاد یک فضای مطبوع دارد به یکی از سیستم های رایج در بازار تبدیل شده است. این سیستم معمولا در بالای درب های ورودی قابل نصب است و فن قوی که دارد به عنوان یک مکنده قدرتمند مانع از ورود هوای ناسالم به محیط شده و دو منطقه سرد و گرم را به راحتی از هم جدا می کند.

کاربرد اصلی پرده هوا


یکی از کاربردهای اصلی پرده هوا، استفاده از آن در مکان های عمومی و پر تردد است که معمولا درب های آن برای مدت های طولانی باز است. مانند مکان های تجاری، فروشگاه ها و پاساژها و بسیاری مکان های عمومی دیگر. این سیستم با جلوگیری از ورود انواع حشرات، گرد و غبار، بوی نامطبوع، دود و هوای ناسالم، سبب می شود تا هوای محیط بسیار سالم و کنترل شده باشد و افراد حاظر در محیط از فضای مورد نظراحساس آرامش و لذت داشته باشند.

از دیگر کاربردهای پرده هوا جلوگیری از تبادل حرارت بین دو محیط است. به گونه ای که به راحتی می تواند محیط گرم و سرد را از هم جدا کرده و در فصل های مشخص سال هوای متناسب با آن را برای محیط ایجاد نماید. به عنوان مثال در فصل تابستان با ایجاد یک هوای خنک و دلپذیر، حس خوبی را به شما خریداران عزیز انتقال نماید. یکی دیگر از کاربردهای پرده هوا این است که با توجه به سیستم تخلیه ی قدرتمند و مرغوبی که دارد، مانع از ورود بادهای شدید فصلی به داخل فضای محیط می شود .

مزایای استفاده از پرده هوا


جلوگیری از هدر رفتن انرژی هوا صرفه جویی در هزینه های مربوط به اتلاف انرژی ذخیره شدن انرژی در محیط داخلی از طریق کنترل انتقال هوا بالا رفتن سطح بهداشتی محیط با جلوگیری از ورود هوای مضر، انواع حشرات و گرد و غبار و هوای ناسالم افزایش فضای مورد استفاده در نزدیکی درب های ورودیبه گردش در آمدن هوا

انواع مدل های پرده هوا


معمولا پرده هوا شامل دو مدل از جمله: اداری- تجاری و صنعتی می شود که هر کدام کاربردهای مختص به خود را به نحو احسن انجام داده و موجب رضایت و خرسندی تمامی خریدارانش شده است.

نحوه ی خرید پرده هوا


خریدارانی که می خواهند برای محیط های کاری، مغازه و یا فروشگاه های خود از پرده هوا با کیفیت و مرغوبی استفاده کنند که عملکرد و راندمان بالایی داشته باشد، باید سیستمی را خریداری نمایند که با داشتن تجهیزات قدرتمند و فن با کیفیت بتواند در تهویه ی هوا و ایجاد یک فضای سالم و مطبوع، بسیار تاثیر گذار باشد و هم چنین سروصدای سیستم موجبات آزار و اذیت افراد حاظر در محیط نشود.
جستجو برای این واژه بدون نتیجه بودتمامی حقوق این وبسایت متعلق به نوسازگستر می باشد.
بهینه سازی و اجرا : کاریزما وب