دسته بندی ها

نرده استیل
تولید قطعات پیش ساخته


جستجو
میز مدیریت

میز مدیریت

اگر بخواهیم به تعریفی از میز مدیرتی و ساخت آن بپردازیم باید این گونه بگوییم که طراحان و تولید کنندگان میز و صندلی، مجموعه ای از افراد خلاق و با تجربه ای هستند که انواع مدل هایی از میز های اداری را در نهایت کیفیت و مرغوبیت در طرح ها و اندازه های مختلفی باب نیاز ها و سلایق مشتریان خود متناسب با تمامی سازمان ها و ادارات تولید و روانه ی بازار نموده اند که میز مدیریتی یکی مدل ها و انواع تولید شده آن ها است.
میز مدیریتی یک میز یکپارچه با استحکام بسیار بالایی است که در انواع جنس های مرغوب و با کیفیت طراحی و با رنگ های متنوعی که دارد زینت و جلای خاصی را به اتاق مدیریتی در هر سازمانی می بخشد. این میز که یکی از تجهیزات و وسایل کاربردی در ادارات به شمار می آید در انواع مدل های زیبا از ساده و معمولی گرفته تا میزهای ترکیبی و مدرن مطابق استانداردهای خاصی ساخته می شوند که مدیران هر سازمانی می توانند ساعت ها را پشت این میزهای با کیفیت و زیبا با آرامش خاصی سپری نمایند.

میز مدیرتی و اتاق مدیریت


همان طور که می دانیم در هر سازمانی اتاق مدیرتی یکی از مهم ترین و اصلی ترین بخش سازمان محسوب می شود که توجه به دکوراسیون و دیزاین آن یکی از اهداف اصلی طراحان دکوراسیون داخلی و پرسنل ادارات است که تجهیزات و لوازم خاصی را برای تزیین و چیدمان آن لازم دارند.
یکی از لوازم اساسی و کاربردی برای دکوراسیون داخلی اتاق مدیریتی، میز مدیریتی و کتابخانه مدیریتی اداری است که بر اساس اصول و قواعد مهندسی و ارگونومیکی طراحی شده و به سبب کیفیت و زیبایی بارزی که دارد علاوه بر این که فضای زیبا و دلنشینی را برای اتاق مدیریتی ایجاد می کند به راحتی می تواند آسایش خاطر و استراحت را برای مدیران سازمان به ارمغان آورده و خستگی ساعت ها کار کردن را از آن ها دور نماید.

ویژگی های بارز میز مدیریتی


تولید کنندگان میزهای مدیریتی تمامی این تجهیزات را در نهایت کیفیت و مطلوبیت خاصی طراحی کرده اند که به راحتی توانسته اند با سلایق مختلف و نیاز های متعدد سازمان ها و ادارات مختلف سازگار شوند. اما خریداران این نوع میزها به هنگام خرید آن ها در سطح بازار باید به نکات مهم و اساسی توجه نمایند و میزهای مدیرتی خریداری شده توسط سازمان ها باید دارای ویژگی های بارزی باشد تا بتواند فضای گیرا و دلچسپی را برای مدیران فراهم کند. ویژگی های از جمله:
میز مدیریتی باید با دیگر میزهای کارمندی ادارات از نظر ظاهری متفاوت باشد یعنی اندازه و سایز آن بزرگ تر از سایر میزها باشد. به طوری که بتوان در یک قسمت آن کامپیوتر، لوگوهای مخصوص سازمان و دیگر تجهیزات را قرار داده و قسمت های دیگر میز فضای خالی برای سایر وسایل مدیر و قسمتی برای پذیرایی داشته باشد
میز مدیریتی باید از رنگ های جذاب و با ابهتی برخوردار باشد به گونه ای که به راحتی بتوان آن را با سایر میزهای کارمندی متمایز ساخت. رنگ های از جمله مشکی، قهوه ای و رنگ هایی که هارمونی بالایی داشته باشند و فضای اتاق مدیریت را جذاب تر و با ابهت تر نشان دهد
ویژگی دیگری که باید میز مدیریتی داشته باشد این است که باید از طرح و فرم خاصی برخوردار باشد. نه آن چنان ساده و معمولی باشد که نتوان آن را با سایر میزهای بخش های مختلف سازمان جدا کرد و نه آن چنان پیچیده با طرح های ترکیبی . بلکه باید از طرح ها و اشکال زیبا و خاصی برخوردار باشد.
یکی دیگر از موارد این است که میز مدیریتی نباید از لحاظ ارتفاع، بیش از اندازه بلند یا کوتاه باشد. باید به گونه ایی باشد که دسترسی مدیر به تمامی وسایل و امکانات مورد نیازش به آسانی صورت گیرد.

انواع میزهای مدیریتی


طراحان و تولید کنندگان میزهای اداری انواع مختلفی از میزهای مدیریتی را در نهایت زیبایی و ظرافت خاص طراحی و در انواع مدل های مختلفی به بازار عرضه نموده اند. مدل هایی از جمله
  • میز مدیریتی مدرن
  • میز مدیریتی کلاسیک

جستجو برای این واژه بدون نتیجه بودتمامی حقوق این وبسایت متعلق به نوسازگستر می باشد.
بهینه سازی و اجرا : کاریزما وب