دسته بندی ها

نرده استیل
تولید قطعات پیش ساخته


جستجو
میز کنفرانس

میز کنفرانس

همه ی ما می دانیم هر نهاد یا سازمانی برای جهت تجمع و میزگردهای بخش های مختلف خود به یک مکان جداگانه و جایگاه ویژه ای به نام اتاق کنفرانس نیاز دارد تا در آن جا بتوانند جلسات و میزگرد های خود را برگزار و درباره ی مسائل و برنامه های آتی شرکت خود به بحث و گفت گو نشسته و تصمیمات لازم را به صورت گروهی اتخاذ نمایند. در واقع اتاق کنفرانس یکی از مکان های مهم و ضروری برای هر سازمان و شرکتی است که ممکن است مهم ترین آیتم ها در آن جا اتفاق بیفتد و تصمیمات ضروری و لازمه ی هر سازمان را در آن محل نهادینه نمایند.

معرفی میز کنفرانس


لازم است تمامی شرکت ها و ادارات بیش از هر چیز دیگری به محل کنفرانس خود اهمیت جداگانه ایی داده و طراحی و دکوراسیون آن را زیبا و با کیفیت انتخاب نمایند. چرا که این مکان باید بیش از هر چیزی آرامش و آسایش فکری و فراخ جسمی را به تمامی پرسنل انتقال دهد. لازمه ی این کار یک چیدمان درست و زیبا و به کارگیری وسایل و تجهیزات با کیفیت و مرغوب در مدل های مناسب و جذاب است.
میز کنفرانس یکی از وسایل های پرکاربرد در اتاق کنفرانس می باشد که از اهمیت و جایگاه ویژه ای در این اتاق برخوردار است. این میز همانند دیگر میزهای تولید شده، یک میز اداری و مدیریتی محسوب می شود و از مواد اولیه با کیفیت و مستحکم تولید شده که از نظر راحتی از سطح بسیار مناسب و استانداردی برخوردار است و می توان گفت با توجه به استانداردهای بدن انسان ساخته شده و کارکنان سازمان از بهره بردن از آن احساس لذت و آرامش خاطر را خواهند برد و می توانند ساعت های متمادی در اتاق کنفرانس را بدون خستگی و دغدغه ای سپری کنند.

انواع مدل های میز کنفرانس


میزهای کنفرانس در انواع و مدل های مختلفی طراحی شده است که طرح های متنوع و رنگ بندی های زیبای آن جلا و جلوه ی خاصی را به اتاق کنفرانس می بخشد، به نوعی که برگزاری انواع جلسات و گردهمایی ها را باشکوه تر و باابهت تر نشان می دهد. طراحان دکوراسیون و پرسنل هر سازمانی با توجه به مساحت اتاق کنفرانس و فعالیت های سازمان خود جهت انتخاب طراحی داخلی و به ویژه انتخاب میزهای کنفرانس که مهم ترین تجهیزات محل کنفرانس است اقدام می کنند. میزهای کنفرانس شامل انواع مختلفی از جمله:
  • میز کنفرانس با پذیرایی
  • میز کنفرانس بدون پذیرایی
  • میز کنفرانس با طراحی خاص در طرح های مختلف
  • میز کنفراس در مدل های ساده و با رنگ های خاص
هم چنین میزهای کنفرانس در انواع جنس های مختلفی هم چون:
  • میز کنفرانس ام دی اف
  • میز کنفرانس چرم
  • میز کنفرانس شیشه
  • میز کنفرانس آلومینومی و یا ترکیبی نیز تولید می شوند
انتخاب هر کدام از این موارد بسته به سلیقه و نیاز سازمان ها و محیط های اداری صورت می گیرد.

ویژگی های یک میز کنفرانس خوب


میزهای کنفرانس یکی از میزهای پراهمیت اداری محسوب می شود که از آن به منظور انجام یک سری کارهای اداری مهم، میزگردها و نشست های مهم، ملاقات های ضروری و مهم سازمانی و گپ و گفت های کاربردی و مهم صورت می گیرد. بنابراین لازم است از یک سری ویژگی ها و مزایای مهم و با ارزش برخوردار باشد تا علاوه بر ایجاد یک فضای زیبا و جذاب و هم خوانی با چیدمان دکوراسیون اتاق کنفرانس، باید حس آرامش و فراخ روحی و جسمی را نیز به ساکنین آن انتقال دهد. ویژگی هایی از جمله: # اندازه و شکل استاندارد میز کنفرانس
# ارتفاع مناسب میز کنفرانس
# ابعاد استاندارد میز کنفرانس
# استفاده از رنگ های مناسب آن متناسب با فضای دکوراسیون اتاق کنفرانس
و نکته ی مهمی که لازم است به آن توجه اکیدی شود این است که مکمل میز کنفرانس که نقش اساسی و مهمی را در اتاق های کنفرانس ایفا می کند صندلی کنفرانس است که آن هم باید تمامی ویژگی های مبرهن یک صندلی خوب را دارا باشد. چرا که هم در ایجاد یک فضای جذاب و با ابهت و هم در آسایش و آرامش پرسنل ادارات کمک شایانی می کند.
جستجو برای این واژه بدون نتیجه بودتمامی حقوق این وبسایت متعلق به نوسازگستر می باشد.
بهینه سازی و اجرا : کاریزما وب