دسته بندی ها

تولید قطعات پیش ساخته
نرده استیل


جستجو
پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دو جداره به صورت کلی به دو جداره بودن پارتیشن اشاره دارد که همان ویژگی‌هایی را که در پنجره‌ی دو جداره نیز می‌بینیم، در این نوع پارتیشن نیز وجود دارد. دو جداره بودن به معنای وجود دو جداره و یک قسمت میانی خلأ (کاملاً خالی از هوا) می‌باشد که این مسئله باعث می‌شود تا صوت از این نوع پارتیشن عبور نکند و هم چنین انرژی و گرما نیز هدر نرود و مصرف انرژی نیز بهینه سازی شود.

ویژگی‌ها و مزایا نصب پارتیشن دوجداره


استفاده از پارتیشن‌های دو جداره در ادارات و دفاتر مزایا و فواید فراوانی دارد. نخستین و مهم ترین ویژگی این نوع پارتیشن‌ها این است که آن‌ها عایق صدا هستند و از عبور امواج صوتی جلوگیری می‌نمایند. بنا بر این با استفاده از این پارتیشن‌ها در دفاتر اداری سکوت و آرامش خوبی برقرار می‌شود؛ همان چیزی که در چنین محیط‌هایی بسیار مهم است و تقریباً تمامی ادارات و شرکت‌ها به چنین محیط‌هایی احتیاج دارند.

هم چنین حریم خصوصی هر فضا محترم شمرده می‌شود و در کنار آن، از عبور نور طبیعی و روشن شدن محیط نیز جلوگیری نمی‌شود و فضا به خوبی با نور طبیعی نورپردازی می‌شود. استفاده از پارتیشن‌های دو جداره در اتاق‌های گفت و گو یا میتینگ روم ها باعث می‌شود تا حریم ملاقات‌های اداری حفظ شود و هم چنین صدای این گفت و گوها به بیرون نرود و مزاحم کار دیگر کارکنان نشود.

در پارتیشن‌های دو جداره شما می‌توانید ضخامت شیشه‌ی مورد استفاده در پارتیشن را انتخاب کنید و به این وسیله رنج آکوستیک بودن این پارتیشن‌ها را نیز تعیین می‌نمایید. هر چه نرخ آکوستیک بودن پارتیشن‌ها بیشتر باشد، میزان عایق بودن آن ها در برابر عبور امواج صوتی بیشتر و بیشتر می‌شود. هم چنین پارتیشن‌های دو جداره از آن جایی که از جدیدترین و مدرن‌ترین انواع پارتیشن‌های موجود در بازار هستند، دارای جدیدترین و مدرن ترین استایل‌های موجود از نظر دکوراتیو نیز می‌باشد. جنس بدنه پارتیشن های دوجداره هم از pvc و هم از آلومینیوم ساخته میشود جهت مطالعه در مورد ویژگی های پارتیشن های آلومینیومی به صفحه مربوطه مراجعه نمایید

اندازه گیری، طراحی و نصب پارتیشن‌های دو جداره


همانند پروژه‌های طراحی و نصب دیگر انواع پارتیشن‌ها، پارتیشن‌های دو جداره نیز به یک طراحی و اندازه گیری دقیق پیش از عملیات نصب احتیاج دارند. تمامی فواصل میان دیوار ها و هم چنین فاصله‌ی میان زمین تا سقف بایستی به دقت اندازه گیری شود. نوع پوشش سقف و کف پوش‌ها بایستی مشخص باشد تا در هنگام نصب متناسب ترین روش‌ها برای آن‌ها اتخاذ شود. در شرکت‌ها و ادارات بسیار مهم و حیاتی است که محل عبور سیم‌های برق، تلفن، اینترنت و دیگر وسایل ارتباطی به دقت مشخص شود و عبور این سیم‌ها به نحوی نباشد که ظاهر محیط را نامناسب جلوه کند.

در هنگام نصب، مورد پارتیشن‌های دو جداره با دیگر پارتیشن‌ها کمی متفاوت است و علت آن هم چیزی نیست جز دو جداره بودن. به همین خاطر تمامی برش‌ها و تنظیمات پارتیشن‌ها باید پیش از این در کارخانه یا کارگاه صورت بگیرد و پارتیشن‌ها به صورت دقیق و مطابق با اندازه‌های موجود آماده شوند. این دقت عمل در اندازه گیری، طراحی و آماده سازی پارتیشن‌ها باعث می‌شود تا عملیات نصب آن‌ها با بالاترین سرعت و در کم ترین زمان ممکن و با نهایت سهولت انجام پذیرد.
جستجو برای این واژه بدون نتیجه بودتمامی حقوق این وبسایت متعلق به نوسازگستر می باشد.
بهینه سازی و اجرا : کاریزما وب