دسته بندی ها

تولید قطعات پیش ساخته
نرده استیل


جستجو
شومینه برقی

شومینه برقی

با وجود تنوع بسیار در بازار امروز، بسیاری از مردم در انتخاب شومینه‌ی مناسب و مورد دلخواه خود سرگردان می‌مانند و نمی‌دانند که کدام یک بیشتر به دردشان می‌خورد. انواع مختلفی از شومینه‌ها در بازار وجود دارد که در این جا قصد داریم تا شما را با یک نوع آن، یعنی شومینه‌ی برقی یا الکتریکی آشنا کنیم. شومینه‌های برقی نسبت به شومینه‌های سنتی (چوبی یا هیزمی) و شومینه‌های گازی، انعطاف پذیری بیشتری دارد و برای شب‌های سرد زمستان، مناسب تر است. حتی از این شومینه در تابستان نیز می‌توان برای زیبایی ظاهری نیز استفاده کرد که در نوع خود قابل توجه است.

شومینه برقی چیست؟


به شکل ساده اگر بخواهیم شومینه برقی را توصیف کنیم، شومینه‌ای است که به جای هیزم و گاز از برق یا الکتریسیته برای ایجاد گرما استفاده می‌کند. هم چنین نصب این نوع شومینه بسیار آسان تر از نصب شومینه های گازی میباشد و نیاز به کار یک نصاب حرفه‌ای ندارد. شومینه‌های برقی با جذب هوای سرد به سمت خود، آن را به وسیله‌ی سیم‌پیچ مرکزی خود گرم کرده و سپس به وسیله‌ی یک فن یا یک پنکه به بیرون می‌فرستند.
هم چنین بعضی از شومینه‌های برقی از فناوری اینفرارد یا اشعه فرو سرخ استفاده می‌کند که به وسیله‌ی تابش هوا و اجسام را گرم می‌نماید. در هر دو صورت، اتاق بدون شکل گیری یک خاکستر بزرگ، شعله یا تولید گازهای خطرناک گرم می‌شود که مزیت بزرگی برای این نوع شومینه به حساب می‌آید.

ویژگی‌های شومینه‌های برقی


هر شومینه‌ی برقی می‌تواند حرارت کافی برای فضایی در حدود ۴۰ متر مربع را فراهم آورد. هم چنین وجود آپشن‌ها و انتخاب‌های مختلف بر روی این نوع شومینه، به استفاده‌کنندگان از آن اجازه می‌دهد تا تغییرات دلخواه خود را در آن ایجاد نمایند. به علاوه این که شومینه‌های برقی دارای شعله‌ای هستند که البته مصنوعی است و حرارتی ندارد، اما برای ایجاد یک ظاهر زیبا و کلاسیک بسیار مناسب و شیک می‌باشد. با وجود آپشن‌های مختلف، استفاده‌کنندگان حتی می‌توانند اندازه‌ی شعله‌ی مورد نظر و دیگر ویژگی‌های مربوط به آن را کنترل نمایند و آن را تبدیل به هر شکلی که می‌خواهند بکنند.

در سال‌های اخیر و با پیشرفت فناوری، شکل شعله‌های آتش (مصنوعی) در شومینه‌های برقی بسیار طبیعی‌تر و به واقعیت نزدیک‌تر شده است؛ از همین رو، این نوع شومینه مورد اقبال مشتریان مختلف قرار گرفته است و هر روز به طرفداران و کسانی که خواهان این نوع شومینه هستند، افزوده می‌شود. شعله‌های مصنوعی آتش نسبت به انواع دیگر شومینه‌ها امن‌تر است و کودکان و یا حیوانات خانگی را تحت تأثیر قرار نمی‌دهد. در حقیقت هر کسی که به خاطر ظاهر زیبای این نوع شومینه، نزدیک آن شود و بخواهد به آن دست بزند، به هیچ وجه آسیب نمی‌بیند.

نتیجه گیری در مورد خرید شومینه برقی


صرف نظر از این که نظر و سلیقه‌ی شخصی شما چه چیز است، شومینه‌های برقی یکی از بهترین و شاید بتوان گفت بهترین انتخاب در میان انواع شومینه‌ها هستند. مزایا و برتری‌هایی که این نوع شومینه نسبت به شومینه‌های معمولی (چوبی یا هیزمی یا گازی) دارد، باعث می‌شود تا شومینه‌ی برقی به انتخابی مطمئن‌تر و به صرفه‌تر تبدیل شود که سال‌های سال می‌توانید از آن بهره ببرید.
جستجو برای این واژه بدون نتیجه بودتمامی حقوق این وبسایت متعلق به نوسازگستر می باشد.
بهینه سازی و اجرا : کاریزما وب