دسته بندی ها

نرده استیل
تولید قطعات پیش ساخته


جستجو
اجرای سقف کاذب

اجرای سقف کاذب

برای تزیینات خانه ها امروزه روش های نوین و به روزی استفاده می شود که کار کردن را راحت تر و زیبایی بیشتر و بهتری به منازل می دهد یکی از این روش های نامبرده اجرای سقف کاذب در منازل می باشد . این سقف پایین تر از سقف اصلی قرار میگیرد برای نصب برخی سقف های کاذب و نصب اتصالات مربوطه برای نگهداری سقف ها از دیوارهای اطراف سقف کمک میگیرند.
سقف کاذب هم به صورت صاف ساخته میشود هم طرح های مختلف برای طراحی آن به کار گرفته می شود .اجرای سقف های کاذب به وسیله مصالح سبک پیش ساخته و که در دکوراسیون داخلی خانه استفده میگردد درست میشود. عده ایی از مردم از این سقف ها برای تزیینات داخلی و زیبایی خانه استفاده میکنند . پشت این سقف ها را معمولا با پشم شیشه پر میکنند وسایلی که برای ساخت سقف بکار میبرند از جنس فولاد هستند سقف ها را میتوان با طرهای متنوع درست کرد بعد از ساخت سقف میتوان ان را به دلخواه رنگ امیزی کرد هزینه این سقف ها نسبت به سقف های دیگر بیشتر است . در هنگام ساخت سقف ها برای تزیین بیشتر از چراغ ها استفاده میکنند که محیط خانه را زیباتر کنند.

مزایا و معایب اجرای سقف کاذب

# نکته ای که درباره این سقف ها باید ذکر کرد این است برخی از این سقف ها پیش ساخته و خشک می باشد که هیج گونه کثیفی در منزل ایجاد نمیکنند این سقف ها در برابر رطوبت نیز مقاوم است .
# نظافت کردن این سقف ها کار اسانی است اگر خرابی به بار بیایید میتوان این سقف ها را باز کرد و بعد از حل مشکل و تعمیر دوباره نصب کرد و نیازی نیست که سقف را تخریب کنند و دوبار آن را ترمیم کنند.
# این سقف ها در فضاهای داخلی خانه مثل اتاق ها و راه پله ها استفاده میشود با استفاده از این سقف ها سیم ها و لوله ها پوشیده میشوند و فضای ساختمان را زیباتر جلوه میکند.
# ساخت این سقف ها با مصالح سبک انجام میگیرد و بار زیادی به سقف اعمال نمیکند
# این سقف ها از فلز ساخته میشوند ، سقف کاذب اسان و سریع نصب میشود و در برابر زلزله مقاوم است .
# از مشکلاتی که انواع سقف کاذب دارد این است که با استفاده از این سقف کاذب ارتفاع اتاق ها کمتر میشود
# از مشکلات و خطراتی که این سقف ها دارند این است که با توجه به سبکی باز هم برای باری بر دوش سقف است و در هنگام زلزه خطرناک می باشد
مزایای سقف کاذب

اگر شما هم جزو پیمانکاران حوزه سقف کاذب میباشید میتوانید خدمات خود را بصورت کاملا رایگان درج نمایید.

جستجو برای این واژه بدون نتیجه بودتمامی حقوق این وبسایت متعلق به نوسازگستر می باشد.
بهینه سازی و اجرا : کاریزما وب