دسته بندی ها

فیلتر بر اساس شهر :

تولید قطعات پیش ساخته
نرده استیل
مناطق فعال برای کفسابی :


جستجو
کفسابی

کفسابی

یکی از مراحل مهم در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی انجام کفسابی کف و سنگ میباشد که این کار زیبایی خاصی به دکوراسیون داخلی آپارتمان میدهد.از این رو تیم نوساز گستر جهت راحتی شما کاربران گرامی لیست پیمانکاران و مجریان خدمات کفسابی را در اختیار شما میگذارد.
نام دیگر کفسابی سنگ که به صورت عامیانه در بین مردم درحال گسترش است سنگسابی کف نام دارد که به معنای برداشتن یک لایه از روی سنگ به جهت زیبایی بخشیدن و صیقلی دادن کف میباشد.

مزایای استفاده از خدمات کفسابی


# زیبایی بخشیدن و صیقلی دادن کف آپارتمان
# پاک کردن مواد شیمیایی استفاده شده در کف آپارتمان
# براق شدن کف آپارتمان بعد از انجام ساب زنی
# پر کردن پستی بلندی های بین سنگ ها با دوغاب به وسیله پودر سنگ
انجام سنگ سابی کف در سه مرحله انجام میشود که شامل مراحل زیر میباشد.
مرحله اول انجام ساب زنی با استفاده از سنگ زبر انجام میشود کی این کار باعث میشود تمام ناهمواری های سطح از بین برود.
مرحله دوم خدمات کفسابی انجام ساب زنی با استفاده از سنگ های نرم تر میباشد که این کار باعث میشود که سنگ از هرگونه کدری و خط و خش عاری شود.
مرحله سوم کفسابی انجام ساب زنی با استفاده از سنگهای نرم به جهت براق شدن و شفاف شدن سنگ میباشد.

مزایای استفاده از کفسابی

امروزه دستگاه های زیادی در حوزه کفسابی و سنگسابی تولید شده است که یکی از دستگاه های مهم کفسابی استفاده از دستگاه های ایتالیایی میباشد ، این دستگاه ها به جهت استفاده از تکنولوژی های مدرن و روز از کیفیت بسیار بالایی جهت پرداخت کردن و جرم گیری کف برخوردار است.
به طور کلی دستگاه های ساب زنی به 2 دسته تقسیم میشود که عبارتند از دستگاه های ساب زنی را پله و کف و دستگاه های ساب زنی دستی
اگر شما هم جزو پیمانکاران این حوزه میباشید و میخواهید خدمات خود را جهت معرفی در سایت نوساز گستر اعلام کنید با شماره تلفن 09121577796 تماس بگیرید.

20
گروه مهندسی آرکا با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه بازسازی ساختمان در خدمت شما میباشد. خدمات ما : بازسازی ساختمان صفر تا صد طراحی و نصب سقف کناف ...کفسابی کفسازی و نصب انواع کفپوش بازدید از پروژه بصورت رایگان انجام میشود جهت مشاوره تماس بگیرید
    Validokht  ،  ایران - تهران  ،  تلفن همراه : 09125166299تمامی حقوق این وبسایت متعلق به نوسازگستر می باشد.
بهینه سازی و اجرا : کاریزما وب