دسته بندی ها

نرده استیل
تولید قطعات پیش ساخته


جستجو
رادیاتور قرنیزی

رادیاتور قرنیزی

با توجه به پیشرفت در حوزه تاسیسات ساختمانی نسل جدید سیستم های گرمایشی که در ساختمان ها استفاده و جایگزین سیستم های گرمایش از کف و فن کوئل ها میباشد استفاده از رادیاتور های قرنیزی است .رادیاتور های قرنیزی که به شکل قرنیز در شکل ها و رنگ های مختلف میباشد هم بجای قرنیز در ساختمان استفاده میشود هم به عنوان سیستم گرمایشی .
رادیاتورهای قرنیزی تلفیقی از سیستم های گرمایش از کف و پکیج ها میباشد که در دکوراسیون داخلی هم مورد استفاده قرار میگیرد.اینگونه رادیاتور ها گرمایی یکنواخت و دلچسب به محیط خانه میدهد.
جنس استفاده شده در رادیاتور قرنیزی آلومنیوم میباشد که میتواند گرمای یکنواختی را با سرعت بالا به محیط بدهد . رادیاتور های قرنیزی میتواند از لحاظ قیمتی بسیار با صرفه تر از شیوه های دیگر مثل گرمایش از کف ،چیلر ها باشد.
با نصب سنسور های تنظیم دما در این رادیاتور ها میتوان گرمای متعادلی را برای خانه فراهم کنید.تولید کنندگان و فروشندگان رادیاتور های قرنیزی با آزمایشاتی که روی این سیستم انجام داده اند به این نتیجه رسیده اند که بازدهی رادیاتور های قرنیزی از رادیاتور های معمولی بالاتر میباشد و این سیستم باعث کاهش اتلاف انرژی در سیستم گرمایشی منزل میشود.

مزایای استفاده از رادیاتور قرنیزی

# قیمت بسیار مناسب نسبت به سایر سیستم های گرمایشی
# تولید گرمای یکنواخت
# زیبایی در دکوراسیون داخلی
# انتقال حرارت بسیار بالا
# کاهش اشغال فضا نسب به رادیاتور های پره ای
#کاهش 30 درصدی اتلاف انرژی
#کاهش هزینه های لوله کشی برای تاسیسات ساختمان

مراحل نصب رادیاتور قرنیزی

اولین مرحله در نصب رادیاتور های قرنیزی نصب عایق و ورق آلومنیومی روی دیوار به وسیله میخکوب میباشد این کار باعث جریان جابجایی هوا که به آن جریان همرفتی رادیاتور میگوند را امکان پذیر میکند.
دومین مرحله نصب زیر بست رادیاتور قرنیزی که برای نگه داری تاج و لوله های بکار رفته در رادیاتور قرنیزی میباشد.
سومین مرحله نصب تاج رادیاتور قرنیزی و لوله های آن میباشد.در بعضی از مدل های رادیاتور قرنیزی امکان جداسازی روکش رادیاتور میباشد.
اگر شما هم جزو پیمانکاران این حوزه میباشید میتوانید خدمات خود را به رایگان در معرض دید هزاران کاربر قرار دهید.

جستجو برای این واژه بدون نتیجه بودتمامی حقوق این وبسایت متعلق به نوسازگستر می باشد.
بهینه سازی و اجرا : کاریزما وب