دسته بندی ها

نرده استیل
تولید قطعات پیش ساخته


جستجو
پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن‌هایی که برای جداسازی فضاهای یک ساختمان (که معمولاً ساختمان اداری می‌باشد) استفاده می‌شود و از شیشه ساخته شده، پارتیشن شیشه‌ای نام دارد. البته این پارتیشن‌ها به طور کلی از شیشه ساخته نمی‌شوند و در آن‌ها کمی فلز، پلاستیک یا چوب نیز استفاده شده است.

ویژگی‌های نصب پارتیشن شیشه ای


در هنگام تغییر دکوراسیون اداره یا شرکت، هیچ چیز مهم‌تر از این نیست که فضای مورد نظر ما در کم‌ترین زمان طراحی دوباره شود و با استفاده از کم‌ترین نیروی ممکن شکل بگیرد. گفته می‌شود که پارتیشن‌های سنتی دیگر جایی در مد امروز دکوراسیون ادارات و شرکت‌ها ندارند و پارتیشن‌های شیشه و استیل هستند که جای آن‌ها را گرفته‌اند. پارتیشن‌های شیشه‌ای محیطی بی‌همتا در ادارات را رقم می‌زنند و یک حس بزرگی به فضا و حس ارتباط با دیگران را به کارکنان آن مجموعه می‌دهد. پارتیشن‌های سنتی به این شکل نیستند و به نوعی یک حریم خصوصی برای افراد ایجاد می‌کنند. اما حریم خصوصی جز خصوصیات محل کار یک کارمند نیست و چیزی نیست که در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی یک اداره مورد توجه قرار بگیرد.

مزایای پارتیشن شیشه ای اداری


بر خلاف انواع دیگر پارتیشن‌های قدیمی و یا پنل‌های قدیمی، پارتیشن‌های شیشه‌ای بسیار انعطاف پذیر هستند و از آن‌ها می‌توان دوباره نیز استفاده کرد. به این معنی که اگر خواهان تغییر دکوراسیون مجدد باشید، می‌توانید این کار را به راحتی با همان پارتیشن‌های موجود انجام دهید. معمولاً در شرکت‌های تجاری زیاد پیش می‌آید که محیط کار در طول زمان دچار تغییرات شود و این تغییرات با استفاده از پارتیشن های شیشه‌ای به راحتی انجام می‌شود. هم چنین پارتیشن‌های شیشه‌ای از مدرن ترین انواع پارتیشن هستند و فضایی را در محیط ایجاد می‌کنند که به کارکنان یا مراجعه کنندگان به آن جا، حس مدرنیته و شیک بودن القا می‌شود.

مراحل برنامه ریزی و نصب پارتیشن‌ها


همانند دیگر پروژه‌های دکوراسیون داخلی، نصب پارتیشن‌های شیشه‌ای نیز نیازمند یک برنامه‌ریزی دقیق پیش از نصب می‌باشد.در اینجا قصد داریم به گزیده‌ای از این مراحل اشاره کنیم.

نخستین مرحله اندازه گیری محیط نصب پارتیشن‌ها می‌باشد. فواصل بین دیوارها و همچنین فاصله‌ی میان زمین تا سقف‌ها بایستی به دقت اندازه‌گیری شوند تا عملیات نصب بدون هیچ گونه مشکلی و با بالاترین سرعت صورت پذیرد. در مرحله‌ی بعدی باید نوع سقف مشخص شود. برای آن که بتوان پارتیشن‌ها را به خوبی به سقف‌ها نصب کرد، باید نوع آن مشخص شود که مثلاً سقف کاذب است یا چیز دیگری. همین نکته در مورد دیوارها نیز باید صورت بگیرد. شناخت کفپوش نیز برای این امر مهم است و باید بدانیم کفپوش از سرامیک پوشیده شده یا با کاشی یا با چیز دیگری. نکته‌ی آخر و بسیار مهم در این مرحله‌ی اندازه گیری و برنامه ریزی، مشخص کردن محل عبور سیم‌های برق، اینترنت و وسایل ارتباطی می‌باشد.

هنگامی که اندازه گیری‌ها و برنامه ریزی‌ها به صورت کامل انجام شد و طراحی نیز به وسیله‌ی طراحان حرفه‌ای انجام پذیرفت، مرحله‌ی نصب پارتیشن‌ها آغاز می‌شود. این مرحله در مورد پارتیشن‌های شیشه‌ای به نسبت انواع دیگر بسیار سریع‌تر و در زمان کوتاه‌تری انجام می‌گیرد. هم چنین اگر اندازه‌گیری و برنامه ریزی به دقت انجام شده باشد، با صرف کمترین نیرو انجام می‌پذیرد.
جستجو برای این واژه بدون نتیجه بودتمامی حقوق این وبسایت متعلق به نوسازگستر می باشد.
بهینه سازی و اجرا : کاریزما وب