دسته بندی ها

فیلتر بر اساس شهر :

نرده استیل
تولید قطعات پیش ساخته
مناطق فعال برای کابینت آشپزخانه :


جستجو
کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه

واژه ی کابینت ریشه ی فرانسوی دارد که امروزه کابینت آشپزخانه به تعدادی کمد یا قفسه هایی گفته می شود که با ترتیب و نظم خاصی برای جاسازی وسایل و مواد غذایی در آشپزخانه چیده می شود. در واقع برای مدیریت و نظم بیشتر آشپزخانه و وسایل موجود در آن از کابینت آشپزخانه استفاده می شود که اگر طراحی درستی از آن انجام شود زیبایی و ظرافت منحصر به فردی را نیز به محیط داخلی آشپزخانه بخشیده و نما و جلوه متفاوتی را ایجاد می کند.
امروزه اجرای کابینت آشپزخانه مدرن به یک عنصر ضروری و لازم در طراحی داخلی ساختمان ها و به ویژه آشپزخانه تبدیل شده است که بنا به طرح و جنس های متنوعی که دارند فضای لاکچری و لوکسی را به نمای داخلی آشپزخانه ها می بخشد. تنوع در زیبایی و مدل های کابینت آشپزخانه سبب شده تا با انواع سلیقه های مختلف هم خوانی داشته و در میان مردم محبوبیت خاصی را پیدا کنند. همواره بیش از گذاشته گرایش و تمایل مردم به طراحی و اجرای دکوراسیون آشپزخانه در نمای داخلی منازل خود بیشتر شده است و مردم سعی بر آن دارند تا علاوه بر ایجاد یک مکان مناسب جهت جا دادن وسایل و امکانات خود، فضای شیک و منحصر به فردی را به دکوراسیون آشپزخانه های خود ایجاد کنند. با این کار رونق و صفای دیگری را به محیط منازل خود بخشیده اند.

ویژگی های منحصر به فرد کابینت آشپزخانه


اگر بخواهیم مزیت ها و ویژگی های کابینت آشپزخانه را به تفکیک بیان کنیم نباید از جادار بودن آن ها که به عنوان بهترین ویژگی های کابینت آشپزخانه معرفی شده است غافل شویم. چرا که این تجهیزات، مکان و فضای بسیار مناسب و ایده آلی دارند تا هر گونه وسایل و لوازم مربوط به محیط آشپزخانه را در خود جاسازی نمایند.
کابینت آشپزخانه نه تنها یک فضای مناسب برای جاسازی محسوب می شود بلکه جنبه تزیینی نیز دارد و با مدل های متنوع و فوق العاده زیبایی که دارند نقش مهمی را در زیبا سازی محیط منازل ایفا می کنند.
از دیگر ویژگی های منحصر به فرد کابینت آشپزخانه امنیت بالای آن ها است. آن ها با مرغوبیت و ایمنی بالایی که دارند می توانند برای مدت های طولانی عمر مفید و با ارزشی را در آشپزخانه های مختلف داشته باشند و نیاز ها و سلایق صاحبان خود را به بهترین نحو ممکن برطرف نمایند. مدل های شیک و متنوع کابینت آشپزخانه و همچنین قیمت های بسیار مناسب آن ها یکی دیگر از مزیت های منحصر به فرد آن ها می باشد.
از دیگر مزیت های کابینت آشپزخانه:
  • دارای مدل ها و طراحی های متنوع و شیک
  • به کار بردن وسایل و امکانات با کیفیت و مرغوب در طراحی و ساخت آن
  • دارای ابعاد حجیم و برجسته
  • استفاده از رنگ های متنوع و زیبا در طراحی آن
  • دارای جنس های مرغوب و با دوام

انواع کابینت آشپزخانه


کابینت آشپزخانه که از جمله عناصر تزیینی محسوب می شوند با زیبایی های چشمگیر خود چهره ای متفاوت را به نمای آشپزخانه ها می بخشند. طراحان و تولید کنندگان کابینت آشپزخانه، آن ها را در انواع مدل ها و طرح های متنوع و متفاوتی طراحی می کنند تا هر کسی بتواند بنا به سلیقه خود و همچنین فضایی که مد نظر دارد دکوراسیونی لوکس و لاکچری را پدید آورد. کابینت آشپزخانه دارای جنس های متفاوتی است که برای قسمت های مختلف آن قابل استفاده می باشد. هر کدام از انواع کابینت آشپزخانه دارای مزیت ها و زیبایی های منحصر به فرد خود می باشند. از جمله انواع کابینت آشپزخانه:
  • کابینت آشپزخانه تمام فلزی
  • کابینت آشپزخانه پی وی سی
  • کابینت آشپزخانه تمام چوب
  • کابینت آشپزخانه هایگلاس
  • کابینت آشپزخانه ام دی اف

اجزای تشکیل دهنده کابینت آشپزخانه


اجزای تشکیل دهنده کابینت آشپزخانه با طراحی و نظم خاص و فوق العاده زیبایی ساخته می شوند که در تولید آن ها از بهترین و مرغوب ترین تجهیزات و امکانات استفاده می شود. اجزای تشکیل دهنده کابینت آشپزخانه شامل موارد زیر می باشد:
# درب کابینت # بدنه کابینت
3
کابینت آشپزخانه در کرج ,طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه در کرج ساخت کمد دیواری در کرج صنایع چوب لرد اذین البرز مدرنترین و لوکسترین مرکز طراح...
    لرد آذین  ،  ایران - تهران  ،  تلفن همراه : 09121485273 خانم سمواتی
2
کابینت آشپزخانه در کرج,طراحی کابینت آشپزخانه در کرج صنایع چوب لرد اذین البرز مدرنترین و لوکسترین مرکز طراحی و تولید کابینت کمددیواری و دکو...
    امیری نیا   ،  ایران - تهران  ،  تلفن همراه : 09198609005تمامی حقوق این وبسایت متعلق به نوسازگستر می باشد.
بهینه سازی و اجرا : کاریزما وب