دسته بندی ها

تولید قطعات پیش ساخته
نرده استیل


جستجو
قرنیز MDF

قرنیز MDF

طراحان داخلی ساختمان ها از متریال های گوناگونی برای طراحی و دیزاین فضاهای داخلی استفاده می کنند تا نما و دکوراسیون های داخلی زیباتر و جذاب تر به نظر برسند. در میان تمامی این متریال ها، می توان به قرنیز ها اشاره کرد با ایجاد و استفاده از آن ها در دکوراسیون های داخلی، زیبایی و ظرافت چمگیری را به فضای انتخابی می بخشد. ما در این جا می خواهیم نمونه ای از قرنیز های زیبا و با کیفیت را به شما معرفی کنیم تا با زیبایی ها و کاربردهای آن بیشتر آشنا شوید.

قرنیز mdf چیست؟


قرنیزmdf به نوار باریکی از جنس mdf گفته می شود که به دور دیوارهای فضای داخلی با طرح ها و برجستگی های بسیاری زیبایی کشیده شده و ظرافت منحصر به فردی را به نمای داخلی منازل شما می بخشد. در بسیاری از خانه های قدیمی، هنوز هم قرنیز های سنگی و سرامیکی برای زینت بخشیدن به دکوراسیون دیده می شود. اما این مدل از قرنیز های mdf، نمونه ی بسیار جدید و مدرنی است که علاوه بر زیبایی و ظرافتی که دارد، با کیفیت و دوام زیاد خود به راحتی جایگزین قرنیز های گران قیمت و سنگین شده است و با تنوع بالایی که دارد توانسته است سلایق و ذوق خریداران خود را تا حد بالایی برآورده سازد.

کاربردهای وسیع قرنیز mdf


امروزه استفاده از انواع مدل های قرنیز mdf در بسیاری از منازل و حتی محیط های اداری بیشتر دیده می شود. این نوع قرنیز ها فضای محیط را بسیار مدرن و شیک جلوه می دهد. کمتر پیش می آید که کسی از این نوع نوار های زیبا برای دکوراسیون محیط خود استفاده کند اما از کاربردهای وسیع و زیادآن اطلاعی نداشته باشد. از جمله کاربردهای مهم قرنیز های mdf می توان به موارد زیر اشاره کرد: خانه ها و محیط هایی که کف آن ها از پارک و یا لیمینت است، معمولا این نوع کف پوش ها در هوای گرم بسیار سریع تری دیگر کفپوش ها منبسط شده و فضای نامناسب و زشتی را ایجاد می کند و معمولا از همان ابتدای نصب آن را با فاصله مشخصی به دیوار نصب می کنند. یکی از کاربردهای مهم قرنیزهای mdf این است که به راحتی فاصله میان کفپوش و دیوار را پر کرده و سبب می شود که پارکت یا لیمینتی که به عنوان کفپوش استفاده شده است زیبایی و جذابیت خود را بیشتر نشان دهد.

از دیگر کاربردهای مهم قرنیز mdf که باعث می شود زیبایی و ظرافت بیشتری از خود نشان دهد، در مواقعی است به راحتی می توان طرح ها و رنگ های متنوع آن را با چیدمان منزل و حتی کابینت های آشپزخانه و مبلمان پذیرایی هم خوانی داد.

انواع ابعاد قرنیز های mdf

  • 7سانتی
  • 9 سانتی
  • 11 سانتی
  • 15سانتی

قیمت قرنیزهای mdf


عموما محاسبه ی قیمت قرنیز های mdf بر اساس ضخامت و نوع آن ها تعین می شود که تمامی قیمت های آن بر اساس استاندارد های ملی تعین شده است. مشتریان و خریدارانی که می خواهند جهت خرید انواع مدل ها و طرح های قرنیز mdf از قیمت های آن اطلاعات لازم را کسب کنند، می توانند به یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر که سایت نوساز گستر معرفی میکند مراجعه کرده و با مشاهده انواع مدل ها و طرح های قرنیز mdf و هم چنین مشاهده قیمت های آن در سایت فروش این فروشگاه ها، هر مدل و طرحی را که متناسب با سلیقه آن ها است را با قیمت های ایده آلی خریداری نمایند.
جستجو برای این واژه بدون نتیجه بودتمامی حقوق این وبسایت متعلق به نوسازگستر می باشد.
بهینه سازی و اجرا : کاریزما وب