دسته بندی ها

تولید قطعات پیش ساخته
نرده استیل


جستجو
مبلمان اداری

مبلمان اداری

امروزه محیط های اداری و اتاق های کار نیز با چیدمان مبلمان زیبا و شیک، همانند منازل مسکونی رنگ و رویی تازه ایی به خود گرفته اند و از آن جایی که تمامی کارکنان و پرسنل محیط های اداری به محل کار خود اهمیت ویژه ای می دهند، با انتخاب یک مبلمان شیک و متناسب با فضای کاری خود، طراوت و رنگ بوی زیبایی را به فضای محیط اداری خود داده و یک فضای منحصر به فرد و جذابی را ایجاد نموده اند. دیگر محیط های اداری، آن دکوراسیون قدیمی و میز و صندلی های های کهنه و بزرک و رنگ در رفته را ندارد بلکه چیدمانی شیک و بسیار زیبایی به خود گرفته است. زیرا تمامی پرسنل به این باور رسیده اند که فضای زیبا و شیک تاثیر بسیار زیادی را بر روند کاری داشته و انگیزه و شوق کارکنان را بر پیشرفت و بهبود کار خود بیشتر می کند.

مبلمان اداری چیست؟


مبلمان اداری در واقع شامل یک سری تجهیزات و وسایلی از جمله میز و صندلی های متناسب با محیط و کمد و قفسه هایی در اندازه های استانداردی است که در تمامی اتاق ها و بخش های مختلف یک سازمان با توجه به مساحت محیط آن چیده می شوند و با چیدمانی بسیار زیبا و شیک، نظم و زیبایی خاصی را به فضا و دکوراسیون محیط می بخشد. این نوع مبلمان که در واقع مختص به محیط های اداری طراحی و تولید شده اند در اندازه ها و اشکال متنوع و مختلفی از جمله مدرن و کلاسیک طبق اصول و استانداردهای مهندسی انتخاب شده و تنوع و به روز بودن طرح های آن سبب می شود تا هر قسمت از محیط اداری را با دیگر بخش های آن متمایز سازد.

مزایای مبلمان اداری


چیدمان یک مبلمان خوب و متناسب با فضای کاری، لازمه ی تمامی سازمان ها و محیط های اداری است و تاثیر بسیار زیادی را بر راندمان کاری تمامی بخش های مختلف محیط های اداری می گذارد. از مزایا و ویژگی های بارز مبلمان اداری این است که علاوه بر این که در زیبا سازی و متفاوت بودن فضا نقش مهمی را ایفا می کند، آرامش و راحتی خیال را نیز برای تمامی کارکنان و پرسنل به همراه خواهد داشت. البته به شرط اینکه متناسب با فضا و بر طبق اصول و قواعد استانداردی میز و صندلی های آن انتخاب شده و دکوراسیون محیط را جذاب و دلنشین سازد.

کاربرد مبلمان در محیط های اداری


اگر بخواهیم میزان اهمیت مبلمان را در محیط های اداری بدانیم باید بگوییم که همان گونه که یک محیط اداری بدون کارکنان و پرسنل آن امکان پذیر نیست، فضای یک محیط اداری نیز بدون مبلمان و تجهیزات آن غیر ممکن است. زیرا کارکنان یک سازمان ساعت ها در اتاق کار خود مشغول به فعالیت هستند و اگر اتاق آن ها مجهز به تجهیزات و مبلمان که شامل میز و صندلی کنفرانس ، قفسه ها، کتابخانه، مبلمان راحتی و هم چنین صندلی اگونومیک راحت نباشد، در واقع کار کردن و انجام فعالیت های سازمان غیر ممکن می شود.

بنابراین می توان گفت مبلمان یکی از تاثیر گذار ترین موارد در محیط های اداری و سازمان ها محسوب می شود که انتخاب درست و به جای آن ها تاثیر مستقیمی بر راندمان کاری پرسنل داشته و موجب جلب رضایت آنان و همچنین جذب مشتریان و مخاطبان آن می شود.

انواع مبلمان اداری


طراحان و تولید کنندگان مبلمان، انواع مبلمان اداری شیک و با دوام را در طرح ها و مدل های مختلفی متناسب با بخض های مختلف هر سازمانی طراحی و تولید نموده تا علاوه بر زیبا سازی فضای محیط، آرامش و آسایش را برای کارکنان آن به ارمغان آورند. انواع مبلمان اداری شامل مواردی هم چون:
 • میز مدیریت
 • مبلمان اداری مدرن
 • میز کنفرانس
 • میز اداری
 • صندلی اداری
 • قفسه های مدرن و لوکس
 • کتابخانه های استاندارد و با دوام
 • پارتیشن های شیک و زیبا در طرح های متنوع
 • میز منشی
 • کمد ها و فایل های متناسب با هر بخش از سازمان
 • صندلی های ارگونومیک
 • میز و صندلی های گروهی

جستجو برای این واژه بدون نتیجه بود



تمامی حقوق این وبسایت متعلق به نوسازگستر می باشد.
بهینه سازی و اجرا : کاریزما وب