دسته بندی ها

نرده استیل
تولید قطعات پیش ساخته


جستجو
کفپوش پی وی سی

کفپوش پی وی سی

pvc مخفف polyvinyl chloride که در واقع ماده تشکیل دهنده آن است و با نام کفپوش وینیل نیز شناخته میشود.این کفپوش ارزان است و به 2 شکل تایل و ورقه ای برای مصارف مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار میگیرد. این کفپوش در میان کفپوش های دیگری که امروز رایج هستند از جمله موکت ، سرامیک ، چوب و لمینت به خوبی خود را نشان داده است و شهرت آن روز به روز بیشتر میشود.تکنولوژی های جدید در سال های اخیر عملکرد وینیل (کفپوش pvc ) را بهبود بخشیده است ; به خصوص مقاومت در برابر پارگی و خط و خش.
کفپوش پی وی سی به دلیل مقاومت بالا ، نگهداری آسان و ضد رطوبت بودن نسبت به بسیاری از مصالح دیگر برای استفاده در آشپزخانه ها و حمام های مسکونی ، مراکز بهداشتی درمانی و مکان های تجاری و فروشگاهی بسیار پر طرفدار است.

کاربرد و ویژگی های کفپوش پی وی سی

هنگام انتخاب کفپوش برای یک کاربری خاص عوامل زیادی باید در نظر گرفته شود برای مثال آیا این کفپوش باید در برابر بارهای متحرک پا برجا بماند یا بارهای ایستا را متحمل شود؟ مقاومت در برابر رطوبت یکی دیگر از نیازهایی است که ممکن است برای برخی از کاربری هاحیاتی باشد. اگر فضایی پر تردد است ، باید کفپوشی با مقاومت بالا انتخاب کرد و به این ترتیب بنا به کاربری هر فضا ، باید ویژگی های کفپوش های مختلف بررسی شده و بعد تصمیم گیری شود ; به همین دلیل هر تولید کننده باید اطلاعات جزئی از ویژگی های عملکردی محصول خود و همین طور شیوه نصب و نگهداری صحیح آن را ارائه دهد تا از خسارت های احتمالی پیشگیری کند. کفپوش وینیل دارای ویژگی هایی است که مادر اینجا به صورت موردی آنها را عنوان میکنیم:
# ضد آب بودن
# انعطاف پذیری در طراحی
# حالت ارتجاعی
# دوام و ماندگاری بالا
# زیبایی ظاهری
# نصب آسان
# قیمت مناسب در مقایسه با پارکت و لمینت

درج تبلیغات در حوزه کفپوش pvc

در زیر لیست مجریان و فروشندگان کفپوش های پی وی سی در اختیار شما کاربران گرامی قرار داده شده است تا جهت خرید و مشاوره با آنها تماس بگیرید . اگر شما هم جزو پیمانکاران و فروشندگان این حوزه میباشید میتوانید براحتی از قسمت ثبت نام عضو سامانه نوساز گستر شوید و خدمات خود را جهت نمایش ثبت نمایید.
جستجو برای این واژه بدون نتیجه بودتمامی حقوق این وبسایت متعلق به نوسازگستر می باشد.
بهینه سازی و اجرا : کاریزما وب