دسته بندی ها

تولید قطعات پیش ساخته
نرده استیل


جستجو
پرده شید

پرده شید

معمولا هرجا که سخن از طراحی و دکوراسیون داخلی منازل به میان آید، اولین چیزی که نظر همه را به سوی خودش جلب می کند پرده ها هستند، پرده یکی از گزینه های بسیار مهم و الزامی در دکوراسیون منازل محسوب می شود و به نوعی می توان گفت عضوجدایی ناپذیر آن است که اگر به درستی و با دقت و هم چنین متناسب با چیدمان و فضای داخلی انتخاب شوند، تاثیر بسیار زیادی را بر دیزاین محیط خواهد داشت و فضای بسیار زیبا و متنفاوتی را برایتان ایجاد می کند.
ما در این جا می خواهیم در مورد قیمت فروش پرده های شید را که نمونه ای از پرده های امروزی محسوب می شوند، برای کسانی که به دنبال دکوراسیون جدید و به روز می گردند معرفی کنیم. این پرده های بسیار زیبا و جذاب، بهترین گزینه برای تغیر دادن دکوراسیون محیط خود از قدیمی و معمولی به محیطی نو و مدرن است. در این ایام سال که به سال نو نزدیک می شویم، با انتخاب پرده های شید می توانید محیط منزل خود را نو و تازه جلوه دهید.

پرده شید چیست؟


خانم های خوش سلیقه ایرانی که به طراحی داخلی منازل خود اهمیت زیادی می دهند، معمولا با پرده شید آشنایی کامل دارد. پرده شید با انواع طرح ها و مدل های گوناگونی که دارد به عنوان نسل جدید پرده های تزیینی در بازار پرده فروشی معرفی شده است و با وارد شدنش به گالری های پرده، سبکی نو و مدرن را با خود به همراه آورده است. همچنین با قابلیت های بی شماری که دارد به راحتی توانسته با سلایق مردم سازگاری داشته و جایگزین پرده های قدیمی و معمولی شود.

پرده های شید که یک نوع پرده های کرکره هستند اما در سبک و سیاقی جدید، به حالت رول به سمت بالا و پایین به آسانی حرکت می کنند و طرح ها و مدل های گوناگون آن برای انواع مکان های مختلف اعم از منازل، ادارات، رستوران ها و هتل ها و بسیاری مکان های دیگر قابل استفاده می باشند و یکی از پر طرفدار ترین نوع پرده های تزیینی به شمار می اید.

محاسن بارز پرده شید


یکی از محاسن بارز پرده های شید، امکان درج انواع تصاویر و لوگو بر روی این پرده ها است و مشتریان و خریداران آن می توانند هر نوع تصویر و لوگویی که متناسب با شغل را است را بر روی این پرده انتخاب نمایند. قیمت های بسیار مناسب و استاندارد انواع مختلف پرده شید یکی دیگر از محاسن آن به شمار می آید.
این نوع پرده علاوه بر آن که برای انواع پنجره ها مناسب می باشد و یک پوشش کاملا مناسب و بسیار زیبایی برای پنجره ها ایجاد می کند، می توان با تنظیم کردن آن، میزان نور و روشنایی ورودی به فضای داخلی را بر حسب نیاز و سلیقه خود تنظیم نمود.
از دیگر محاسن مهم و بارز پرده های شید که بسیاری از پرده های قدیمی و معمولی فاقد آن هستند این است که به راحتی از این نوع پرده می توان به عنوان پرده های پروژکتور در مکان های فرهنگی، دانشگاه ها، سالن های تئاتر و ... استفاده کرد

انواع پرده های شید

  • پرده شید ساده
  • پرده شید طرح دار
  • ویژگی های پرده شید
  • قابلیت نصب بسیار آسان و سریع
  • قابلیت شست و شوی بسیار آسان
  • امکان رول شدن و جمع شدن را به اسانی دارد
  • قابلیت کنترل هم به صورت دستی هم ریموت
  • امکان تنظیم نور ورودی به اندازه دلخواه

جستجو برای این واژه بدون نتیجه بودتمامی حقوق این وبسایت متعلق به نوسازگستر می باشد.
بهینه سازی و اجرا : کاریزما وب