دسته بندی ها

تولید قطعات پیش ساخته
نرده استیل


جستجو
سینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی

سینک ظرف شویی را یک نوع لگن ظرف شویی معرفی کرده اند که در آشپزخانه ها کار گذاشته و تعبیه می شود و در آن امورات مربوط به شستن ظرف، شستن میوه و سبزی و انواع خوراکی ها در آن انجام می شود. از آن جایی که محیط آشپزخانه یکی از کاربردی ترین و فعال ترین قسمت های منازل محسوب می شود، بنابراین می توان سینک ظرف شویی را یکی از قسمت های مهم و جدایی ناپذیر آشپزخانه معرفی نمود که بدون وجود آن تا حدودی فعالیت های اصلی آشپزخانه مختل و بدون ارزش می شود.
اما نکته ای که در رابطه با سینک ظرف شویی نیاز به گفتن دارد این است که این وسیله کاربردی یکی از معدود امکانات آشپزخانه عمری آشپزخانه است و ممکن است سال های طولانی به فکر شما خطور نکند و یا حتی نیازی نباشد که آن را تعویض نمایید. بنابراین باید در هنگام خرید آن نهایت دقت کافی را به عمل آورید. به طور حتم، خانم های خانه دار نسبت به دیگر اعضای خانواده رفت و آمد و فعالیت بیشتری در آشپزخانه دارند و نصف بیشتر فعالیت های خود را از قبیل ظرف شستن و اقلام زیادی از مواد غذایی و خوراکی را در سینک ظرف شویی انجام می دهند. بنابراین اگر یک سینک ظرف شویی با غیر استاندارد و نامرغوبی در آشپزخانه تعبیه شود ممکن است در کمترین زمان ممکن خراب شده و باعث بروز بسیاری از بیماری های گوارشی و ... شود.

آیا می دانید به هنگام خرید سینک ظرف شویی باید به چه نکاتی توجه کنید؟


به طور معمول، سینک ظرف شویی از ابتدایی ترین و در عین حال مهم ترین ملزومات آشپزخانه معرفی می شود. پس باید این لگن های آشپزخانه را از لحاظ ویژگی های مختلفی که در این مقاله گفته می شود انتخاب و سپس نسبت به نصب و تعبیه آن اقدام نمود. از جمله نکات و ویژگی هایی که نیاز است به آن ها توجه شود به شرح زیر می باشد:
  • جنس سینک ظرف شویی
  • اندازه و سایز سینک ظرف شویی
  • شکل ظاهری سینک ظرف شویی
  • عمق سینک ظرف شویی
  • تعداد لگن های سینک ظرف شویی

موارد گفته شده در مطالب فوق، حاکی از ویژگی های بارز یک سینک ظرف شویی خوب است که در راحت کار کردن با آن بسیار مؤثر می باشند. یک سینک ظرف شویی خوب، علاوه بر زیبایی و جذابیتی که به نمای آشپزخانه می دهد دارای دوام و طول عمر بسیار بالایی است و به آسانی خراب نمی شود.
یک سینک ظرف شویی خوب بهداشتی است که به راحتی می تواند بهداشت و سلامت اعضای خانواده را حفظ نماید. اندازه و عمق مناسب لگن های سینک ظرف شویی، راحتی کار در شستن را برای صاحبانش به ارمغان می آورد. سایز های استاندارد سینک ظرف شویی فضای کمتری از آشپزخانه را اشغال می کنند و این می تواند بهترین ویژگی و مزیت سینک ظرف شویی به شمار آید.

انواع سینک ظرف شویی


سینک ظرف شویی بیشترین کاربرد را در فضای آشپزخانه دارد که ممکن است به هنگام شست شو انواع مختلفی از چربی و آلودگی ها بر روی آن برای مدتی باقی بماند. از آن جایی ممکن است ممکن است با شست شوی زیاد در آن، انواع آلودگی ها، ته مانده غذاها و چربی ها در درون آن باقی بماند، اما انتخاب یکی از مدل های با دوام و با کیفیت آن می تواند نگرانی شما را در این بار رفع نماید. با انواع سینک ظرف شویی در مطالب زیر آشنا شوید:
  • سینک ظرف شویی استیل
  • سینک ظرف شویی شیشه ای
  • سینک ظرف شویی گرانیتی
  • سینک ظرف شویی سرامیکی

جستجو برای این واژه بدون نتیجه بودتمامی حقوق این وبسایت متعلق به نوسازگستر می باشد.
بهینه سازی و اجرا : کاریزما وب