دسته بندی ها

کرکره برقی,شیشه سکوریت
تولید قطعات پیش ساخته
فروش مصالح ساختمانی
نرده استیل


جستجو
کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

امروزه استفاده از کاغذ دیواری به عنوان یکی از مرسوم ترین و زیبا ترین دیوار پوش ها جهت پوشش دیوارهای داخلی ساختمان شناخته میشود.در سال های گذشته به دلیل عدم تنوع طرح و رنگ این نوع دیوارپوش از محبوبیت کمتری برخوردار بود. اما امروزه با ارائه رنگ ها و طرح های متنوع ، شاید سخت ترین مرحله در استفاده از کاغذ دیواری انتخاب یک طرح از میان دنیایی از طرح ها و نقش ها باشد . وجود این تنوع رنگ و طرح ، کاغذ دیواری را به یکی از تاثیر گذارترین المان ها در طراحی دکوراسیون داخلی تبدیل کرده است. به طوری که بعضا انتخاب یک مدل کاغذ دیواری مناسب ، نیازمند بهره گیری از تجربیات یک طراع دکوراسیون داخلی میباشد.

مزایای استفاده از کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی

# جایگزین مناسب برای رنگ آمیزی سنتی دیوارها
به صورت سنتی اکثرا برای تزئین دیوارها از رنگ روغن و پلاستیک استفاده می شد ، اما فن آوری های روز در زمینه ساخت و تولید کاغذ دیواری رنگ تازه ای به دکوراسیون داخلی داده است و جایگزین مناسبی برای دیگر شیوه ها میباشد.
# تنوع طرع و رنگ
استفاده از کاغذ دیواری این امکان را فراهم میکند که به جای طرح های ساده و محدود قابل اجرا با رنگ های ساختمانی ، گستره وسیعی از طرح ها و حتی بافت های گوناگون را انتخاب کنیم ، این تنوع رنگ و نقش امکان طراحی های خاص و ویژه منزل متناسب با دکوراسیون داخلی را میدهد.
# پاسخگویی برای هر سلیقه
طرح های بسیار متنوع کاغذ دیواری های امروزی پاسخگوی هر نوع سلیقه ای هستند . انواع کاغذ دیواری های گلدار با رنگ های ملایم فضا را آرام و کاغذ دیواری هایی با رنگ های درخشان ، و طرح های مدرن هندسی فضا را پر انرژی و زنده میکند.
#متناسب سازی فضا و کاربری
طرح ها و رنگ هایی که برای پوشش دیوار هر یک از اتاق ها بکار میرود باید با روح و کاربرد آن فضا متناسب باشد.طرح های گلدار و یا تصویری یک اثر خاص روی حالات و احساس افراد باقی می گذارد.
# کنترل صدا و جلوگیری از انعکاس صدا
انتخاب این پوشش برای دیوارهای اماکن میتواند علاوه بر زیبایی ، کارکردهای متفاوتی نظیر عایق حرارتی و برودتی و عایق صوتی داشته باشد.
# سرعت و قیمت مناسب نصب کاغذ دیواری
مراحل از انتخاب تا خرید و نصب کاغذ دیواری تقریبا 5 روز زمان میبرد که این زمان در مقایسه با بقیه آیتم های ساختمانی و دکوراسیون داخلی کمترین بازه زمانی و بالاترین سرعت اجرا به حساب می آید.این در حالی است رنگ کردن ساختمان شاید تا یک ماه زمان ببرد.

جستجو برای این واژه بدون نتیجه بودتمامی حقوق این وبسایت متعلق به نوسازگستر می باشد.