دسته بندی ها

نرده استیل
تولید قطعات پیش ساخته


جستجو
کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

در گذشته های دور مردم برای پوشش های تزیینی نمای داخلی منازل خود اهمیت چندانی به کاغذ های دیواری نمی دادند و شاید بتوان گفت که کاغذ های دیواری چندان برای مردم شناخته شده نبودند و به سبب همین عدم شناخت استقبال چندانی از این نوع پوشش و طرح های متنوع آن نمی شد. اما امروزه کاغذ های دیواری از رونق و اعتبار بسیار بالایی برخوردار هستند و به یکی از گزینه های پر طرفدار و مورد علاقه طراحان داخلی و حتی مردم شده است که طرح ها و مدل های گوناگون آن به راحتی جایگزین بسیاری از رنگ های قدیمی و معمولی شده و نما و ظاهری متفاوت و شیک را به فضای داخلی ساختمان ها می بخشد.

کاغذ دیواری چیست؟


کاغذ های دیواری به عنوان یکی از زیباترین و با کیفیت ترین پوشش های تزیینی شناخته شده است و همان طور که از نامش پیدا است کاغذی است که عموما برای پوشش دیوارهای داخلی ساختمان اما با زینت و زیبایی خاص خود به کار می رود. این نوع پوشش، از دوام و مرغوبیت بی نظیری بر خوردار است و قابل استفاده برای نصب بر روی دیوارهای داخلی تمامی منازل مسکونی اعم از اتاق خواب ها، پذیرایی، آشپزخانه، حمام و دست شویی و هم چنین مکان های عمومی و تجاری و اداری نیز می باشد و دیزاین خاصی را به نمای داخلی می بخشد که با تمامی پوشش های تزیینی دیگر متفاوت است.

کاغذ های دیواری در واقع یک تکنیک و ایده جدیدی است که طراحان داخلی پیاده کردند و با زیبایی هایی که دارد بسیار مورد استقبال مردم واقع شد. چرا که مردم به دنبال تغیرات اساسی و مدرنی هستند و این همان چیزی است که آن ها می خواهند.

انواع کاغذ دیواری


طراحان داخلی انواع مدل های کاغذ دیواری را با طرح ها و رنگ های بسیار زیبایی طراحی و وارد بازار نموده اند تا مشتریان در انتخاب آن ها و بر حسب سلایق خود آزادانه تصمیم بگیرند. لازم به گفتن می باشد که هر کدام از انواع کاغذ های دیواری دارای ویژگی ها و انتیازات مختص به خود می باشند که خریداران به هنگام خرید آن ها لازم است اطلاعات مربوطه را داشته باشند.
  • کاغذ دیواری کاغذی
  • کاغذ دیواری پی وی سی با روکش وینیل
  • کاغذ دیواری نانو
  • کاغذ دیواری بافت دار یا مخملی
  • کاغذ دیواری سه بعدی
  • کاغذ دیواری الیاف طبیعی

مزایای استفاده از کاغذ دیواری


از جمله مزایا و ویژگی هایی که باعث شد کاغذ های دیواری در زمره پرفروش ترین پوشش های تزیینی قرار بگیرند این بود که :

به سرعت و به آسانی قابل نصب می باشند و زیبایی و پوشش آن بهتر از رنگ های ساختمانی است به گونه ای که عیب ها و نواقص دیوارها را به راحتی و زیبایی خود می پوشاند.
قابل شست شو بودن کاغذ های دیواری از مزایای دیگر آن ها است که هیچ گاه با شست شو کیفیت و زیبایی خود را از دست نمی دهند. دارای طرح ها و مدل های متنوعی است که نظر هر خریداری را به سوی خود جلب می نماید و متریال های متنوع آن متناسب با هر چیدمان و دکوراسیونی طراحی شده است.
چاپ انواع طرح های مختلف بر روی کاغذهای دیواری به صورت: چاپ سطحی، چاپ دیجیتالی، چاپ به صورت حکاکی، چاپ به وسیله ماشین چاپ و... صورت می گیرد.
و مهم تر از این ها هزینه و قیمت های بسیار مناسب کاغذ های دیواری است که آن ها را در زمره پرفروش ترین متریال های پوشش تزئینی قرار داده است.
جستجو برای این واژه بدون نتیجه بودتمامی حقوق این وبسایت متعلق به نوسازگستر می باشد.
بهینه سازی و اجرا : کاریزما وب