دسته بندی ها

تولید قطعات پیش ساخته
نرده استیل


جستجو
قرنیز چوبی

قرنیز چوبی

امروزه از انواع متریال های گوناگونی برای طراحی و دیزاین فضای منازل در داخل ساختمان ها استفاده می شود که از جمله ساده ترین مواردی که در عین سادگی، زیبایی های ویژه ای به فضای منازل می بخشد قرنیز ها هستند. امروزه در بسیاری از خانه های ایرانی استفاده از این روش بسیار پر کاربرد شده و حتی به راحتی می توانند هر چند سال یک بار مدل قرنیز های خود را عوض کرده و رنگ و بویی تازه به فضای خانه های خود ببخشند. یکی از انواع مدل های آن، قرنیز های چوبی است که با نصب و به کار بردن آن ها در عین سادگی، می توان تفاوت بسیار زیادی را در فضای محیط خانه ایجاد کرد.

معرفی قرنیز چوبی


قرنیز چوبی به نوار باریکی در حاشیه ی دیوارها گفته می شود که تا امتداد دیوار ادامه دارد. این نوار زیبا از طرح ها و نقش های متنوعی از جنس چوب با برش های فوق العاده جذابی طراحی شده و به سبب طرح پذیری های بسیار زیادی که دارد، با انواع دکوراسیون های متفاوت یک محیط هم خوانی داشته و در عین سادگی زیبایی خاصی را به فضای خانه شما می بخشد.

مزیت استفاده از قرنیز های چوبی


امروزه در بسیاری از منازل استفاده از قرنیز های چوبی بسیار رایج شده است و به نوعی می توان گفت که این نوع قرنیز در زمره پرفروش ترین تزیینات داخلی قرار گرفته است. استفاده کردن از این نوع قرنیز علاوه بر ایجاد ظاهری زیبا در دکوراسیون منزل، با توانایی هایی که دارد از نازک کاری های دیوار محافظت کرده و آن را در برابر آسیب های احتمالی از جمله رطوبت و نفوذ آب به داخل محیط و هم چنین آسیب های ناشی از ضربات وسایل و اثاثیه منزل به دیوار جلوگیری می کند.

ویژگی های بارز قرنیزهای چوبی


# دارای دوام و طول عمر بالایی است و به مرور زمان کیفیت خود را از دست نمی دهد
# دارای انواع طرح ها و مدل های متنوع و بسیاری زیبایی است و شما می توانید هر مدل و طرح آن را با چیدمان منزل خود و حتی کابینت هایتان تطبیق دهید
# قابل شست شوی آسان می باشد و با شستن آن با آب کیفیتش از بین نمی رود
# با طراحی های مدرن وزیبایی که دارد به راحتی جایگزین قرنیز های سنگی و قدیمی و گران قیمت شده است
# از قیمت های بسیار مناسبی برخوردار می باشد

انواع ابعاد قرنیز چوبی


قرنیز7 سانتی
قرنیز9 سانتی
قرنیز11 سانتی
قرنیز15 سانتی
جستجو برای این واژه بدون نتیجه بودتمامی حقوق این وبسایت متعلق به نوسازگستر می باشد.
بهینه سازی و اجرا : کاریزما وب