دسته بندی ها

نرده استیل
تولید قطعات پیش ساخته

شرکت مهندسین آبدیس با تجربه و سابقه بالغ بر یک دهه موسسین خود ، بنابر نیاز کشور در زمینه عمرانی فعالیت خود را آغاز نموده است.
این شرکت با بهره گیری از استانداردها ، مقررات و متدهای جدید و با پشتوانه تیم فنی متشکل از متخصصان با تجربه توانسته است پروژه های موفق متعددی را از ابتدای فعالیت خود و با اتکا به دانش ، تجربه و تخصص کارشناسان در کارنامه خود به ثبت برساند.
این شرکت در زمینه سازه های سبک فلزی LSF و CFS فعالیت مینماید ،که این نوع سازه امکان بنا نمودن اضافه اشکوب روی هر نوع سازه ای اعم از فلزی و بتنی و همچنین ساخت ویلا های لوکس بدون محدودیت معماری، مناسب برای انواع اقلیم های کشور تا ۳ طبقه و ۵ طبقه با دیوار برشی کاربرد دارد از مزایای این سازه می توان به موارد ذیل اشاره نمود :
سبک بودن، سرعت ساخت بالا، هزینه ساخت کمتر نسبت به سایر سازه ها، مقاومت بسیار بالا در برابر زلزله، تنوع در معماری و عایق صوت و حرارت بودن این سازه اشاره نمود و همچنین این سازه مورد تائید سازمان نظام مهندسی و وزارت مسکن و شهرسازی و استاندارد ce اروپا ، امریکا می باشد.
** شعار ما حمایت از محیط زیست می باشد.

name عنوان آگهی : طراحی ، اجرا سازه سبک فلزی LSF,CFS
name نام آگهی دهنده :شرکت مهندسین آبدیس
state موقعیت : ایران - تهران
tell شماره تماس : 02144747914
tellشماره همراه : 09128955731
instagramآیدی اینستاگرام : Abdis.lsf.cfs
address آدرس : شهر زیبا -میدان الغدیر -کوچه گل -مجتمع گل- طبقه همکف
email ایمیل : email
date تاریخ ثبت : 1400‬ ‪تیر‬ ‪23‬
date تاریخ انقضا : 1400‬ ‪مرداد‬ ‪23‬‬
priceسازه سبک فلزی LSF سازه سبک فلزی CFS سازه ال اس اف سازه سریع سازه ارزان سازه سبک فلزی پیس ساخته سازه مقاوم در برابر آتش سازه مقاوم در برابر زلزله طراحی و اجرای سازه LSF ال اس اف سی لف اس LSF CFS

آگهی های ویژه

آگهی های رایگان
اجرای ساختمانهای مدرن و ضد زلزله در هر شرایطی ! شرکت فنی مهندسی سانا سازان اولین مجری تخصصی ساختمان های سبک و ضد زلزله ال اس اف ، امریکایی کاناد...
شرکت فنی مهندسی ساناسازان سپهر شیراز  ،  تهران  ،  تلفن : 07138444082     تاریخ بروزرسانی : ‪1399‬/‪02/07تمامی حقوق این وبسایت متعلق به نوسازگستر می باشد.
بهینه سازی و اجرا : کاریزما وب